Fikoland Królestwo Uśmiechu i Dobrej Zabawy

Poznaj naszą ofertę wakacyjną!

Zapraszamy do zapoznania się z naszą nową ofertą wakacyjną w Fikolandzie! Przygotowaliśmy wiele atrakcji i niezapomnianych przygód, które sprawią, że te wakacje będą wyjątkowe. Każdy dzień w Fikolandzie to nowa przygoda!

Chcesz zorganizować urodziny swojego dziecka?

Chcesz zorganizować niezapomniane urodziny swojego dziecka pełne zabawy w ogromnym torze przeszkód, strefie malucha, z animatorem i dyskoteką? Zorganizuj urodziny w naszym centrum! Tematyczne salki, które przeniosą dzieci w świat ich ulubionych bohaterów. Stół pełen słodkości i niezapomniana zabawa z naszymi animatorami!

Chcesz zorganizować wyjście grupowe?

W Fikolandii specjalizujemy się również w organizacji imprez tematycznych, które przeniosą dzieci w magiczne światy i spełnią ich marzenia. Od urodzin w stylu księżniczek, przez przygody piratów, aż po kosmiczne podróże – każda impreza jest starannie zaplanowana i pełna niespodzianek. Nasz zespół zadba o każdy szczegół, by każde wydarzenie było wyjątkowe i niezapomniane.

Mikołajki w fikolandzie!

Czas świąt Bożego Narodzenia i nadchodzącego po nich Karnawału to dla nas tygodnie wspaniałych zabaw.  Organizujemy mikołajkowe bale, podczas których sprawdzamy stan przygotowania do zimy i świąt. Podczas zabaw choinkowych naszych gości odwiedza Św. Mikołaj, by rozdać wcześniej przygotowane prezenty. 

Pierwsza Komunia Św. Twojego dziecka?

Chcesz zorganizować wyjątkową komunię swojego dziecka? W Fikolandzie oferujemy niezapomniane przeżycia w ogromnym torze przeszkód, strefie malucha, z zabawą z animatorem i dyskoteką. Zapewniamy wspaniałą atmosferę i mnóstwo atrakcji, które sprawią, że ta wyjątkowa chwila będzie pełna radości i uśmiechów. Nasz zespół zadba o każdy detal, aby komunia Twojego dziecka była niezapomniana.