Poczęstunek urodzinowy

Pakiet standard – w tym pakiecie rodzice samodzielnie przygotowują poczęstunek dla swoich małych i dużych gości. Nie pobieramy za to żadnej opłaty! Prosimy jedynie, by pamiętać o tym, aby przyjść z poczęstunkiem i swoją zastawą kwadrans wcześniej. Nasz animator zadba o dekorację urodzinowego stołu i pomoże rozstawieniu smakołyków

Pakiet premium i superstar – proponujemy poczęstunek bez limitu! Na stole czeka na najmłodszych gości zastawa i wszystko to, co dzieci lubią najbardziej! Popcorn, czekoladowe ciasta, cukierki, chrupki, chipsy, szaszłyki z pianek i żelków, paluszki i krakersy. Są też napoje: słodkie, niegazowane oraz woda. W miarę ubywania smakołyków na stole – uzupełniamy je!

Dodatkowo – proponujemy wszelkie nasze przekąski z kawiarni. Słodkie – szarlotkę z lodami, suche ciasteczka rozmaitych rodzajów, watę cukrową w pojemnikach, batony, gumy, itp. Mamy też coś na ciepło! Na urodzinowy stół można zamówić frytki, nuggetsy albo zestawy frytki +nuggetsy. Są też ciepłe tosty i zapiekanki.

Serwis kawowy – to opcja na stół dla dorosłych. Dwa duże termosy, kawa, herbata, woda z cytryną i fajansowa zastawa – obsługują bez problemu do 20 dorosłych gości.

Otwarty rachunek w barze – to propozycja dla tych, który lubią indywidualne wybory. Każdy z gości może zamówić ulubioną kawę i herbatę – także premium – w naszej kawiarni. My wpiszemy to do urodzinowego rachunku.

Torty, ciasta i ciasteczka – współpracujemy z jedną z białostockich kawiarni o bardzo dużym stażu i doświadczeniu, specjalizującą się w tortach i ciastach. Można zamówić u nas urodzinowy tort a także tace ciast i ciasteczek dla gości. O aktualną ofertę warto pytać w naszej kawiarni!

Własny poczęstunek dla wszystkich – Możesz wnieść bądź uzupełnić poczęstunek dla małych i dużych gości swoimi propozycjami. Przynieś ciasto, kanapki, zamów pizzę – nie pobieramy za to dodatkowej opłaty!