Imprezy Tematyczne

Wymyślimy i przeprowadzimy imprezę na każdy temat. W swojej historii mieliśmy niezliczone spotkania z panią Zimą i Mikołajem, bawiliśmy się przy choince i na balach karnawałowych.  Żegnaliśmy Marzannę i witaliśmy Wakacje. 

Zabawy choinkowe i karnawałowe

Czas świąt Bożego Narodzenia i nadchodzącego po nich Karnawału to dla nas tygodnie wspaniałych zabaw.  Organizujemy mikołajkowe bale, podczas których sprawdzamy stan przygotowania do zimy i świąt. Podczas zabaw choinkowych naszych gości odwiedza Św. Mikołaj, by rozdać wcześniej przygotowane prezenty. 

Nasi animatorzy wspólnie z dziećmi przygotowują świąteczne ozdoby na Chinkę. Dekorują pierniczki i sprawdzają jak szybko potrafią biegać renifery. 

Podczas karnawałowych balów nie może zabraknąć wspaniałych tańców na specjalnej strefie disco. Piękne stroje naszych gości prezentujemy na czerwonym dywanie podczas pokazu mody. Przygotowujemy też wspólnie wyjątkowe, karnawałowe maski   

Zabawa na Dzień Dziecka i Rodziny

Święto naszych najmłodszych gości – to także nasze święto. Organizujemy Dzień Dziecka w Fikolandzie dla mniejszych i większych grup. Nasi animatorzy przeprowadzają konkursy i zawody, w których każdy wygrywa. Jest dużo muzyki i tańca na strefie disco. Malujemy twarze, robimy tatuaże i wplatamy kolorowe pasma we włosy. Jest dużo ruchu  prawdziwej radości!  

Tematyczne zabawy na zamówienie

W Fikolandzie spędzamy Dzień Wagarowicza i corocznie świętujemy Dzień Misia! Zwiedzaliśmy też świat Alicji z Krainy Czarów, byliśmy w zagrodzie pingwinów na biegunie a nawet zbudowaliśmy Fiko-Hollywood!

Mamy doświadczenie w opracowywaniu scenariuszy i atrakcyjnych zabaw dla różnorodnych grup wiekowych na rozmaite tematy.