Przyjęcia komunijne

Przyjęcie z okazji uroczystości I Komunii Św. w centrum zabaw? Tak! To świetny pomysł, by dzieci dobrze się bawiły, a dorośli w kameralnym gronie spędzili ze sobą miły, rodzinny czas.

– Sala na wyłączność – przyjęcia komunijne w Fikolandzie to kameralne spotkanie w specjalnej, wyciszonej i oddzielonej od reszty centrum przestrzeni. Widać przez nią jednak, dzięki przeszklonej ścianie,  rozbawione dzieciaki bawiące się na naszym torze – a przecież ich uśmiech jest najważniejszą ozdobą każdego, rodzinnego spotkania.

– Dekoracje tematyczne – aby podkreślić wyjątkowość tego dnia stroimy naszą salę w specjalne dekoracje, by nadać jej świąteczny, uroczysty charakter nawiązujący do komunijnego święta.

 – Opieka i zabawa z animatorem – Małymi gośćmi przez dwie godziny zajmie się nasz animator. Pod jego okiem i z jego udziałem dzieci będą poznawać zakamarki naszego toru zabaw, zjeżdżać rurowymi zjeżdżalniami, skakać na dmuchańcu, zakopywać się w basenach z piłkami i rozwiązywać zagadki i zadania przygotowane specjalnie dla nich.

– Poczęstunek – Dorośli spędzą miły czas w kameralnej sali, gdzie poczęstunek dla małych i dużych będzie podawany  przy dwóch oddzielnych stołach. 

Istnieje możliwość wniesienia własnego poczęstunku! U nas można zamówić serwis kawowy, napoje i komunijny tort!

– Czas trwania spotkania – Całość spotkania w Fikolandzie to aż cztery godziny! Wyciszona, kameralna sala na wyłączność, dwie godziny zabawy dzieci pod opieką animatora i kolejne dwie – swobodnej zabawy w centrum, dekoracje, dostępność kawiarni.