Grupy szkolne

Szkolne i przedszkolne grupy odwiedzają nas regularnie od lat. Zapewniamy im dużo ruchu, uśmiechu, zmagań w konkurencjach zręcznościowych, zachwytu podczas przebieranych imprez tematycznych.

Opiekunowie grup od zawsze mają u nas smaczną kawę i herbatę oraz ciastko  – gratis!   

Planujecie integracyjne wyjście połączone z wizyta w Fikolandzie? A może choinkową zabawę i wizytę Mikołaja? Albo radosny bal karnawałowy z disco i kolorowymi maskami? Lub szalony Dzień Dziecka z mnóstwem ruchowych zabaw i mydlanych baniek? Zaplanujemy, zorganizujemy i przeprowadzimy zabawy dopasowane do potrzeb każdej zorganizowanej grupy.

Duża przestrzeń do zabawy 

Nasze centrum jest dwupoziomowe, przestronne, dostosowane do potrzeb mniejszych, nieco większych i całkiem dorosłych gości.

Dwupoziomowe rurowisko z labiryntem, zjeżdżalniami rurowymi, mnóstwem korytarzy, schodków i przejść z poziomu na poziom. 

Baseny z kolorowymi piłkami, w których można się w całości schować. Miękki dmuchaniec do skakania, mini boisko i ścianka wspinaczkowa oraz nowe automaty do elektronicznych wyzwań.

Zaangażowani animatorzy

Świetnie przygotowana kadra to nasza wizytówka. Animatorzy w Fikolandzie to młodzi ludzie z dużym doświadczeniem w prowadzeniu zabaw dla mniejszych i większych grup. Są energiczni, pełni pomysłów i z dużym zaangażowaniem podchodzą do każdego wyzwania. Współtworzą scenariusze naszych imprez, dzięki czemu są one zgodne z obowiązującymi trendami wśród dzieci. Są też świetnymi prowadzącymi i opiekunami nawet maleńkich gości.