Nowości

Fluo Disco

Tańce w ciemności z jarzącymi się w ultrafiolecie specjalnymi dekoracjami – to nowość w Białymstoku! Niezapomniane emocje podsycone przez sceniczny dym i fluo makijaże u każdego z uczestników fluo dyskoteki Każde dziecko przed fluo tańcami zostaje pomalowane i otrzymuje neonową bransoletkę, która świeci w ciemności. Można ją zabrać na pamiątkę ze sobą do domu

Warsztaty dla dzieci

Chemia dla malucha – jak płyn do mycia naczyń odgania bakterie, co wciągnie do środka małą dłoń,  jak się robi domowy wulkan i dlaczego woda nie wypływa z pełnej szklanki? Na te i inne pytania odpowiemy podczas miniwarsztatów czarodziejskiej chemii dla każdego! 

Mydełka z niespodzianką – kolorowe, glicerynowe mydła własnoręcznie zrobione przez dzieci to wspaniała zabawa! Pachnące olejki, barwniki i płatki kwiatów, którymi można ozdobić własne mydło – dostarczają dumy z samodzielnego wykonanego dzieła. Mydełka glicerynowe w kształcie misiów, kwiatów, samolotów czy bałwanków – uczestnicy zabierają ze sobą na pamiątkę.   

Sojowe świece – oryginalne kształty, wosk sojowy, bawełniany knot dostarczają mnóstwa radości. Samodzielnie zrobiona i zaprojektowana świeczka to świetna pamiątka i prezent wykonany w naszym centrum. Oświetli i napełni spokojem i radością, przypominając o świetnej, wspólnej zabawie.

Więcej o naszych atrakcjach dodatkowychTU