Fikoland to królestwo uśmiechu i dobrej zabawy!

Jesteśmy pionierami w organizacji dziecięcej i rodzinnej rozrywki w Podlaskiem. W 1999 r. otworzyliśmy pierwsze centrum zabaw dla dzieci w Białymstoku! Wychowaliśmy kilka pokoleń maluchów, które dziś – jako dorośli –  przychodzą do nas ze swoimi dziećmi. 

Jakie strefy czekają na Ciebie?

Strefa zabawy – wspaniała, dwupoziomowa przestrzeń, w której z radością bawią się dzieci przedszkolne i szkolne. Do ich dyspozycji są zjeżdżalnie, wielopoziomowy labirynt, miniścianka wspinaczkowa, boisko, dmuchaniec do skakania i ulubione baseny z kulkami.


Strefa malucha – w niej najmłodsi (do 3 rż.) samodzielnie albo z rodzicami bawią się w przestronnej i specjalnie dla nich przygotowanej Sali Zabaw Malucha. Miękkie poduchy, duże klocki, domki, w których się można schować, kolorowe jeździki, muzyczne zabawki i obowiązkowy basen z kulkami plus miękka wykładzina – to świetne miejsce do zabawy z dzieckiem nawet najmłodszym. 


Strefa rodziców – to kawiarnia z widokiem na centrum. Dziecko się bawi, Ty odpoczywasz! Mamy sezonowe menu z napojami, dobrą kawę, wysokogatunkowe herbaty i duży wybór przekąsek – także tych na ciepło.

Strefa urodzinowa – to aż sześć tematycznych, oddzielnych salek urodzinowych! Urodziny księżniczkowe, piłkarskie, morskie, a może w stylu lalek LOL czy Harry’ego Pottera? U nas jest to możliwe! Przejdź do strefy urodzin, by przyjrzeć się im bliżej!


Strefa disco – specjalna przestrzeń na szalone tańce i zabawy taneczne z animatorem. Kolorowe światła, świetny dźwięk i sceniczny dym, a dla wyjątkowych fanów disco – Fluo Disco! Tańce w ciemności wśród fluorescencyjnych dekoracji z fluo makijażem na buźkach!


Strefa ciszy –  to specjalnie wyciszona sala kawiarniana połączona z miniczytelnią. Cicha, ale przeszklona i z widokiem na tor zabaw. To świetne miejsce do pracy, skupienia, czytania, odpoczynku przy dobrej herbacie.  

Strefa animacji – naszą specjalnością są znakomici, kreatywni i zaangażowani w pracę animatorzy – to oni prowadzą urodziny, choinki, imprezy okolicznościowe dla grup, dzieci ze szkół i przedszkoli. Oni także bawią się z małymi gośćmi na naszym torze podczas Tanich Śród i w weekendy. 

Fikoland to sprawdzone, bezpieczne i radosne centrum zabaw dla dzieci w Białymstoku!

 Organizujemy:

–  urodziny tylko  u nas przyjęcie urodzinowe to – minimum – 2,5 godz. zabawy i aż 2 godz. zabawy z animatorem! Także tylko u nas na urodziny dziecka możesz wnieść swój poczęstunek! 

przyjęcia komunijne, rodzinne i okolicznościowe – kameralne przyjęcia w oddzielnej, wyciszonej sali i wielka przestrzeń dla dzieci w centrum plus zabawa z animatorem;

–  zabawy rekreacyjne i tematyczne dla grup zorganizowanych – zaplanujemy i zrealizujemy niezapomniane Mikołajki, Dzień Dziecka, Andrzejki, Bal Karnawałowy, spotkania integracyjne czy inne wydarzenia firmowe;

– wizyty grup ze szkół i przedszkoli – które bawią się u nas w Dzień Wagarowicza, Dzień Dziecka, podczas Balu Choinkowego czy na zakończenie roku szkolnego. 

Mamy też upominki!

bilety podarunkowe na zabawę otrzymują je od nas wszyscy urodzinowi jubilaci, ale można je też kupić jako prezent dla dziecka – na 1 lub 2 godz. zabawy.

– karnety wejściowe to możliwość opłacenia z góry aż sześciu 6 wejść do naszego centrum na 1 albo 2 godziny zabawy w tygodniu bądź w weekend. To również świetny prezent – karnet na 6 wejść na zabawę w Fikolandzie!