Centrum zabaw dla dzieci Fikoland w Białymstoku

NAJWIĘKSZE CENTRUM ZABAW DLA DZIECI W BIAŁYMSTOKU ZAPRASZA NA NIEZAPOMNIANĄ PRZYGODĘ. WYBÓR JEST PROSTY – FIKOLAND!

W 1999 roku rozpoczęliśmy swoją przygodę z Centrum zabaw dla dzieci Fikoland w Białymstoku. Organizowaliśmy wspaniałe zabawy dla dzieci     i robimy to do dzisiaj z wielka pasją. W związku z tym w ciągu 20 lat wychowaliśmy kilka pokoleń dzieci. Bardzo lubimy naszą pracę, dlatego dzieci i ich rodzice wracają do nas.

Pobyt w naszym Centrum zabaw wywołuje niemożliwe do powstrzymania ataki śmiechu i euforii, wzrost poziomu endorfin, dobrego samopoczucia i zadowolenia oraz nieodwracalne zmiany w mimice twarzy, objawiające się łatwym do zdiagnozowania, nieustannie szczerym uśmiechem na twarzy każdego dziecka, które przekroczy próg FIKOLANDU!

DLACZEGO WŁAŚNIE MY?

JESTEŚMY ZDECYDOWANIE NAJFAJNIEJSI,

MAMY 1000 m² POWIERZCHNI, KILKANAŚCIE LAT DOŚWIADCZENIA…

I NAJLEPSZYCH ANIMATORÓW.

Bawimy BIAŁYSTOK już 21 LAT!

Centrum Zabaw Fikoland - Białystok

W centrum zabaw Fikoland na ponad 1000 m² znajdziecie propozycję dla dzieci w każdym wieku: od kilkumiesięcznych maluchów, poprzez przedszkolaków do uczniów klas szkoły podstawowej.

Od teraz możesz zwiedzać niezwykle przestronne wnętrze naszego Centrum nie ruszając się z przed ekranu Twojego komputera! To doskonały sposób na to, aby nie zapomnieć za co kochasz FIKOLAND!!!

Dlatego od tej pory już nic nigdy nie będzie takie same!

Wszystkie granice i bariery dobrej zabawy przestaną istnieć!

Szukaj nas na Fb