Strefa malucha

W Fikolandzie  znajdziemy świetną zabawę dla małych dzieci ! 🙂 Zapraszamy wszystkie maluchy do specjalnie przygotowanej przestrzeni ze specjalnymi zabawkami dostosowanymi do wieku dzieci 🙂 

Goście Fikolandu to nie tylko rozbrykane kilkulatki szalejące    w zjeżdżalniach i labiryntach. To także Ci najmłodsi – kilkumiesięczne maluchy, które podobnie lubią  się bawić! Wiemy, jak maluchy bardzo lubią duże, miękkie klocki, wielkie, puszyste przytulanki, baseny pełne barwnych piłeczek oraz edukacyjne zabawki niezbędne do spokojnej, pełnej skupienia  i poznawczych odkryć zabawy z pewnością znajdziesz je u nas.

Fikoland Centrum Zabaw - Białystok

Wszystko to i wiele więcej znajdziecie w specjalnej, dostępnej wyłącznie dla dzieci do 3 roku życia, sali.

Wasze maleństwa, będą mogły bezpiecznie bawić się w swoim, niczym niezakłóconym rytmie, według własnych zasad i upodobań podczas gdy Ty spokojnie wypijesz kawę, wiedząc, że Twoje dziecko jest bezpieczne. A jeżeli zajdzie “pilna” potrzeba, bez problemu znajdziecie tu także przewijak oraz kilka niezbędnych akcesoriów do komfortowej zmiany pieluchy.

Dodatkowo maluszki, które jeszcze nie chodzą, jedynie raczkują, leżakują, czołgają się lub turlają, bawią się w FIKOLANDZIE za darmo!!

Pozostałym, równie małym proponujemy specjalne ceny!